Hakkımızda

Biz Kimiz...

Dijitool Teknoloji Kimdir

Bilgisini ve tecrübesini kullanarak, kurumların verimlilik ve üretkenliklerini artırabilmesi, yeni iş fırsatları yaratabilmesi, rakiplerine karşı farklılık yaratabilmesini sağlayacak çözümler üretmek amacıyla 2010 yılında kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Dijitool Ne Yapar?

Şirketlerin donanım ve yazılım ihtiyaçlarını belirler, Teknoloji danışmanlığı verir, Güvenliklerini sağlar.

Nasıl Yapar ?

Önce müşterisini dinler,ihtiyaçlarını öğrenir, önerilerini sunar, projelendirir, illa ki yazar, hayata geçirir, müşterisiyle sonucu değerlendirir...

Ne İle Yapar ?

İş bilgisiyle, tecrübesiyle, nitelikli ekibiyle, en son teknolojilerle,

Neden Dijitool ?

İşinde uzmandır, yaptığı işten zevk alır, müşterisinin memnuniyetiyle yetinmez, daha fazlasını sunmaya çalışır,

Diji Works E-Ticaret Çözümleri

Son kullanıcıya alternatif çözümler sunmanın yanında aynı sektörde ve aynı kulvarlarda yarıştığı bazı şirketlerin ar-ge proje ihtiyaçlarını karşılayarak, sektörde eğitimci statüsüne yerleşmeyi başarmıştır. Çeşitli Ar-Ge çalışmaları yaparak gelişimine aralıksız devam eden Dijitool, çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ederek, bunu müşterisine sunduğu projeler de ispatlamayı başarmıştır. 2018 yılı projeleri kapsamında, ses getirecek projeler yapmayı hedefleyerek, bu alanda çalışmalarına hız katmıştır. Üretimde inovasyon ve sağlıklı fikirler oluşturarak, portföylerin deki kurumsal şirketlerin zaman içerisinde gelişimlerini gözlemleyip, minimum maliyet ile kusursuz işçiliği hedeflemiştir.