CCTV Güvenlik Kameraları
Daha Güvenli Yaşam İçin

Diji Works Platinum E-Ticaret

Güvenlik Kameraları

Güvenlik kameraları ve kapalı devre cctv güvenlik sistemleri günümüzde birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Bizler şirket olarak sistemin projelendirilmesinden, kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemin teslim edilmesi, oluşabilecek sorun veya arızalar için değerli müşterilerimize destek vermek için hiç durmadan çalışıyoruz. Kalite çıtamızı her geçen gün biraz daha yukarıya taşıdığımız çalışmalarımızda en kaliteli ürün ve hizmeti sizlere verebilmek için çabalıyoruz.

Internet veya network ağları üzerinden görüntünün transfer edilerek uzak noktalardan izlenmesine olanak sağlayan, günümüzde çeşitli amaçlar için kullanımı yaygınlaşan, evinizdeki bebek bakıcısını izlemekten başka bir ülkede bulunan işyerinizin takibine kadar örneklerle çoğaltmak mümkün birçok amaçta kullanılabilen görüntü transferi ve uzaktan erişimli gözetleme kontrol sistemleri ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Keşif Ve Projelendirme

Dijitool'un tecrübeli uzmanları ile projenizi analiz edelim. Uzmanlarımızın size özel hazırlayacağı rapor ile projenizi tamamlayalım.

 
Diji Works E-Ticaret Çözümleri

Gözünüz Arkada Kalmasın

İnternet üzerinden görüntü transferi ve uzaktan erişimli gözetleme kontrol sistemleri ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz.

 

Yüksek Kalite Cihazlar

Güvenlik kameraları, dijital kaydediciler ve yardımcı ürünler olarak en kaliteli ve ürün ve hizmetleri her zaman müşterilerimize en uygun fiyattan sunmak üzere çalışmaktayız.

 
 

Güvenlik İhmale Gelmez

Deneyimsiz kişi ve firmalardan aldığınız UCUZ hizmetin bedeli sonradan PAHALI olur.Güvenlik ihmale gelmez.Biz sizin yerinize güvenliğinizi önemsiyoruz.

 

Özel Destek Hizmeti

Projenizi devreye aldıktan sonra, her zaman yanınızda olacak, alanın da uzman ekibimiz tarafından verilen özel destek hizmeti ile ekibimizi her zaman güvenle yanınızda hissedin

 
 

Müşteri Memnuniyeti

Kalitenin ve güvenin her daim ön planda tutulduğu firmamızda, almış olduğunuz hizmetin kalitesinin farkını bizimle beraber yaşayın

 
 

Sizde Dijitool Teknoloji'nin sağladığı hizmetlerden faydalanmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizin ve yaşam alanlarınızın gözü olalım.

E-mail

info@dijitool.com

Telefon

+90 543 699 01 84

Whatsapp

+90 543 699 01 84

Adres

Zafer Mah. Leylak Sok. Emek Apt. No:10/19 Yenibosna Bahçelievler/İSTANBUL