İş ve Çözüm Ortakları

Yanımızdalar, yanlarındayız...

Sunucular

Dünyanın önde gelen Sunucu (Server) ve Kişisel Bilgisayar, Taşınabilir Kişisel Bilgisayar, Avuçiçi Bilgisayar üreticileri ile işbirliği yaparak, Kurumsal Çözüm Ortaklığı çerçevesinde, müşterilerimizin ihtiyacına en uygun olan ürünlerin teminini sağlayabiliyoruz

Oem ve Çevre Birimleri

Dünyanın önde gelen bilgisayar sunucu ve oem marka üreticilerinin, yazıcı, çizici, tarayıcı v.b çevre birimlerinin temini, kurulum ve bakım onarım işlemleri, Her marka ürün için yedek parça ve sarf malzemesi ihtiyaçlarının giderilmesi ve temini konularında hizmet vermekteyiz.

Güvenlik Ürünleri

Firmaların güvenlik seviyesi, ileriye dönük büyüme hızlarını belirler. Güvenlikle ilgili olası problenlerin getirdiği mali yük diğer zararların kat kat üstünde olabilir. Bilgi sistemleri açıklarını araştırarak firmalara o yönde çözüm önerileri sunuyoruz. Bunu yaparken doğru güvenlik politikaları ile tanınmış kullanıcıların bilgiye erişiminde hızı ön planda tutuyoruz.

Yazılım

Her türlü ithal ve yerli yazılımların temini,kurulum, bakım ve eğitim hizmetleri, uzman personel ile destek konularında hizmet vermekteyiz.

Güvenlik Kameraları

Dijitool Teknoloji olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için profesyonel ekibimizle 7/24 çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ev güvenliği, iş yeri güvenliği, depo güvenliği istemleriyle yerinde projelendirip sizin için en uygun olan güvenlik kamerasının tedarik, montaj ve devreye alma aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.