Hakkımızda

Biz Kimiz...

Dijitool, 2010 yılı başında firmaların özel iş ortağı olarak bilişim dünyasına girmiştir.

Sürekli gelişen bilişim teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri ve iş ortağı olduğu ürünleriyle birleştirmiştir.

Genç ve dinamik kadrosuyla anahtar teslimi projeler yapmakta ve sahip olduğu ürünlerinin Proje Ağırlıklı Satışını, Satış öncesi ve sonrası desteğini vermektedir.Dijitool, bilişim sektöründeki müşterilerine komple çözümler sunmayı hedefleyen, entegratör olarak çalışan, çözüm ve ürün yelpazesini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda devamlı yenileyen yapıya sahip bir kurumdur. Kuruluşundan beri büyük ve orta ölçekli kurumlara, profesyonel kadrosu ve artan deneyimiyle hizmet vermeye başlayan Dijitool, Bilişim Teknolojileri, Yazılım, Donanım, Proje oluşturmak, Uygulama, Geliştirme, Danışmanlık ve her türlü sistem bakım onarım hizmetlerini müşterilerine özel bir yaklaşımla sunmak için kurulmuştur.

Dijitool olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizlerin var olan ihtiyaçlarına en doğru ve en uygun çözümleri belirleyip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitliliğimiz, teknik servisimiz ve bilgi tecrübemiz ile size özel “sizden biri gibi” çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Diji Works E-Ticaret Çözümleri